خدمات آروانیک

مشاوره فرآیند های کسب و کار

تحلیل کسب‌ وکار مجموعه‌ای از وظایف ، دانش و تکنیک‌های مورد نیاز برای شناسایی نیازهای کسب‌ و کار و تعیین راه‌حل‌ها برای مشکلات کسب ‌و کار است. در صنعت فن‌آوری اطلاعات، راه‌حل‌ها اغلب شامل مولفه توسعه سیستم‌ها هستند ، اما ممکن است شامل بهبود فرآیند یا تغییر سازمانی نیز باشند. تحلیل کسب ‌وکار نیز می‌تواند برای درک وضعیت فعلی یک سازمان انجام شود و یا به عنوان پایه‌ای برای شناسایی نیازهای کسب ‌وکار عمل کند. با این حال در اغلب موارد، تحلیل کسب‌ وکار برای تعریف و تایید راه‌حل‌ها انجام می‌شود که نیازها، اهداف و مقاصد کسب‌وکار را برآورده می‌کند. در آروانیک سعی بر این است تا قبل از شروع تولید و یا توسعه هر نرم افزاری به صورت دقیق نیازمندی ها و فرآیندهای کسب و کار مشتریانمان را تحلیل ، بررسی و مستند سازی نماییم تا ریسک تغییرات سازمان به واسطه توسعه نرم افزارهای جدید را به حداقل برسانیم.

استراتژی ، تحقیق و هویت برند

وقتی صحبت از موفقیت کسب‌وکارتان در دنیای دیجیتال هست، استراتژی سازمان حرف اول را میزند. استراتژی بنیان سازمان شما را تشکیل می‌دهد. ما از کشف نیازمندی‌های شما برای راه حلی در دنیای فناوری اطلاعات شروع می‌کنیم که بطور تمام و کمال برای پیروزی سازمان و بازار شما طراحی شده است. ما تجربه‌ای ناب ، حیرت انگیز ، اثر گذار و جذاب را برای مشتری خلق خواهیم کرد. ما در آروانیک به هویت برند شما را در قالب 6 عنصر ذیل طراحی میکنیم :
- داستان برند
- لوگو
- پالت رنگ
- تایپوگرافی
- تصویر سازی
- صدا

توسعه نرم افزارهای سفارشی

کسب وکار شما نیاز به یک نرم‌افزار سازمانی دارد که بتواند در چالش‌ها و مشکلات، پاسخگوی نیازهایتان باشد. این نرم‌افزار باید مقیاس‌پذیر ، قابل انعطاف و قابلیت توسعه و نگهداری داشته باشد تا نیازهای سازمان شما را برطرف سازد. ما در آروانیک علم و دانش ، ابزار ، خلاقیت و تجربه لازم را برای تولید چنین نرم‌افزارهایی در اختیار داریم. توسعه نرم‌افزاهای سازمانی سفارشی ، یکپارچه سازی نرم‌افزارها و همچنین به روزرسانی و بازنویسی نرم‌افزارهای از رده خارج شده و قدیمی از خدمات آروانیک در این حوزه میباشد. در آروانیک بسته به نیاز مشتری و خصوصیات پروژه ، نرم افزارهای سفارشی به دو صورت قابل انجام می باشد :
1- تولید و توسعه کل نرم افزار از نقطه صفر
2- سفارشی سازی ، تطابق و توسعه سیستم های متن باز با نیازمندی های هر مشتری

طراحی و توسعه وب سایت

طراحی ، توسعه و نگهداری وب سایت در کلیه صنایع بازرگانی ، مالی ، تولیدی ، تجاری ، آموزشی و ... از جمله خدمات آروانیک می باشد. تنها چند ثانیه زمان دارید تا افراد جدیدی که وارد وب سایت شما شده اند را جذب کسب و کار خود کنید. ما در آروانیک وظیفه داریم نه تنها کاربر را مدت بیشتری در سایت شما نگه داریم، بلکه آنها را به مشتری تبدیل کنیم. ما میدانیم چرا اکثر وب سایت ها نمی توانند به اهداف کسب و کار خود برسند. از اولین مراحل تحلیل نیازمند ها ، تهیه اطلاعات و محتوای اولیه و طراحی تا تست ، پشتیبانی و نگهداری از وب سایت کسب و کارتان در کنار شما هستیم.

طراحی و توسعه نرم افزار موبایل

ساخت نرم افزار موبایل ، نیازمند درک بالایی از مدل کسب و کار و نوع مشتریان هدف پروژه دارد. ما نقاط قوت و ضعف را بررسی می کنیم و برای ساخت یک نرم افزار موبایل کارآمد، برنامه ریزی می کنیم. تیم ما با ایجاد یک بستر همکاری مناسب ، برای کاربران و مخاطبان شما تجربه ای منحصر به فرد را به در کنار حفاظت از اهداف کسب و کارتان، به ارمغان خواهند آورد. قبل از شروع به ساخت نرم افزار موبایل، باید تصویر واضحی از نحوه کارکرد آن داشته باشیم. ما می خواهیم بدانیم که از نگاه مشتری، کارکرد مطلوب نرم افزار به چه صورت است و قصد انتقال چه چیزی را به کاربر دارد. این سوالات، پایه ریز طراحی بنیان یک نرم افزار موبایل خواهند بود. با به نمایش گذاشتن مسیر رفتار کاربر در نرم افزار که به چه ترتیب از امکانات آن قرار است استفاده کند، نرم افزاری طراحی می کنیم تا از هر جهت قابل رقابت در بازار باشد. در حوزه نرم افزار تلفن همراه ، آروانیک به دو صورت Hybrid و Native پروژه های مشتریان را با توجه به مزایا و معایب هر روش و استراتژی مشتری توسعه میدهد.در حوزه نرم افزار موبایل Native توسعه در دو بستر Android و iOS با نگاه ویژه ای در آروانیک دنبال میشود.

طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری

تجربه بالای ما در طراحی برای وب و موبایل، سبب تولید نرم‌افزارهایی شده است که نه تنها کارایی و ثبات بالایی دارند، بلکه کاربر پسند هستند و نیز به راحتی استفاده می‌شوند. زیرا باید به این نکته توجه داشت که صاحب نرم افزار شما، در نهایت افرادی هستند که از آن استفاده می‌کنند و در نتیجه برای سود و بازدهی حداکثری، نرم‌افزار باید به گونه ای باشد که زیبایی بصری و راحتی استفاده در اولویت آن باشد.